Propeople

Biraz geç verdiğim bir haber olabilir. Şimdiye kadar neden yazmadığım konusunda da bir fikrim olduğunu söyleyemem. 28 Ağustos 2007 tarihinden beri Danimarka menşeili bir şirket olan Propeople için Software Architect olarak çalışıyorum.

Şimdiye kadar tanışmadığımız kişiler bir resmimi şurada görebilirler: http://propeople.dk/propeople/staff?#22

Bu arada, resim sabah 9 civarı çekilmişti, sonrasında da iş arkadaşlarımın yaptığı yorum 2 gün gülmeme sebep oldu: “you are almost smiling!”.

Hakkımda Danca’da şöyle diyorlar:

Den yngste – tyrkiske – MVP, Coskun Sunali, indledte sit professionelle liv i IT-verdenen som Software Developer ved Bilge Adam, som er et af de største Microsoft Gold Certified Training Centers i Europa. Efter længere tids arbejde for Bilge Adam blev han Software Developer for Otonom Business Intelligence Company og Technical Consultant ved Bilginc IT Academy. Endvidere har han som Software Architect implementeret software-arkitekturen til financielle software-løsninger hos ECore Information Systems. Nu arbejder han for Propeople som Software Architect i .NET-projekter. Coskun supporterer endvidere en række tekniske fællesskaber både via sit personlige website Sunali.com og Microsoft Turkey Developer’s Platform – YazGelistir.com, ligesom han deltager i værdifulde mailing groups tilknyttet Turkish IT Industry SiteBuilders.org og MeaITPro.org. Og så er han ovenikøbet blevet Microsoft MVP i april 2006.

Ayrıca bu vesileyle herkese mutluluk ve huzur dolu bir yeni yıl dilerim. Bakalım yeni yıl bizlere neler getirecek… Hoşgeldin 2008!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.